SABUNCAKİS ÇİÇEKÇİLİK RESMİ SİTESİ. kullanim kosullari

Kullanım Koşulları

 Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.
Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen sitemizi kullanmayınız. Siteyi kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Firmamız aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Sitemizi ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret etmenizi öneririz.
 
Kullanım ve Güvenlik Kuralları
Sitemiz herkese açık bir sitedir. Bireysel üyeler için verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, site yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.
. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,
. CV dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve üyelik satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda,
. Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya düzeltilmesi durumunda,
. Diğer özgeçmişlere müdahale edilmeye çalışılması durumunda,
. Şirketler tarafından ilan yayınlama ve CV arama fonksiyonlarının amacı dışında veya izin verilenden farklı kullanılması durumunda,
. Sitede yeralan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,
. Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,
. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda.
 
İçerik Kullanımı
Sitemizde sunulan içerik kişisel kullanımınız içindir. Sitemizin içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlamak veya Firmamızın izni olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.
Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği sitede olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
Firmamız eleştiri ve yorumlarınıza açıktır. Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.
 
Sorumluluklar
Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile iş ortaklarımızla paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını sağlamaktır.
Sitemizde yer alan her türlü şirket ve üye bilgisi, haber, makale, sunulan eğitim programı ve diğer materyal ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Özellikle CV’sini sitede bulunduran üyeler siteye kaydettikleri her türlü bilgiden sorumludurlar.
Sitenin üyelerine karşı iş ve/veya eleman bulmak vb yükümlüğü yoktur. Şirketler ve üyeler arasındaki her türlü iletişim ve aktiviteden şirket ve üyeler kendileri sorumludur.
Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı Internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.
Sitede önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan istediği değişiklikleri yapma hakkı firmamızındır.
Sitemizin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlar ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir. Bu sitede yeralan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı firmamıza bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.
Firmamız, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.
Sitenin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.
Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için “Gizlilik Prensipleri” bölümününü inceleyiniz.
Sabuncakis - WhatsAppWhatsApp Destek